sitevars (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Add
he: הוספה

en: Filter
he: סינון

en: Variables
he: משתנים
