sitevars (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Value
hi: मान

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Name
hi: नाम

en: Add
hi: जोड़ें

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Save Changes
hi: परिवर्तनों को सुरक्षित करें
