sitevars (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Value
hr: Vrijednost

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Add
hr: Dodaj

en: Filter
hr: Pročisti

en: Save Changes
hr: Spremi promjene

en: Variables
hr: Varijable
