sitevars (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Value
id: Nilai

en: Name
id: Nama

en: Add
id: Tambah

en: Save Changes
id: Simpan Perubahan

en: Variables
id: Variabel
