sitevars (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Value
jv: Biji

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Add
jv: Tambah

en: Filter
jv: Saring
