sitevars (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Value
lv: Vērtība

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Add
lv: Pievienot

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Save Changes
lv: Saglabāt Izmaiņas

en: Variables
lv: Mainīgie
