sitevars (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ
