sitevars (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Value
nl: Waarde

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Name
nl: Naam

en: Add
nl: Toevoegen

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Delete Selected
nl: Verwijder geselecteerde

en: Variables
nl: Variabelen
