sitevars (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Value
pt: Valor

en: Reset
pt: Redefinir

en: Name
pt: Nome

en: Add
pt: Adicionar

en: Filter
pt: Filtrar

en: Save Changes
pt: Salvar alterações

en: Delete Selected
pt: Apagar Selecionados

en: Variables
pt: Variáveis

en: Add Variable
pt: Adicionar Variável
