sitevars (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Value
sv: Värde

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: Add
sv: Lägg till

en: Filter
sv: Filtrera

en: Save Changes
sv: Spara ändringar

en: Variables
sv: Variabler
