sitevars (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Reset
ta: மீளமை

en: Name
ta: பெயர்

en: Add
ta: சேர்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Save Changes
ta: மாற்றங்களை சேமி

en: Variables
ta: மாறிகள்
