sitevars (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Value
ur: قیمت

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Name
ur: نام

en: Add
ur: شامل کریں

en: Filter
ur: فلٹر
