Sizzle (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Contact
da: Kontakt

en: Footer
da: Sidefod

en: Width
da: Bredde

en: Events
da: Begivenheder

en: Edit Menu
da: Redigér menu

en: or
da: eller

en: News
da: Nyheder

en: Menus
da: Menuer

en: Featured
da: Anbefalet

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Add Link
da: Tilføj link

en: Locations
da: Lokationer
