Sizzle (7.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Layout
fr: Mise en page

en: Footer
fr: Pied de page

en: Width
fr: Largeur

en: Events
fr: Évènements

en: Theme Settings
fr: Paramètres de thème

en: Edit Menu
fr: Modifier le menu

en: or
fr: ou

en: News
fr: Nouvelles

en: Featured
fr: Recommandés

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Add Link
fr: Ajouter un lien

en: Reservation
fr: Réservation

en: Locations
fr: Emplacements

en: Full width
fr: Pleine largeur

en: Background image
fr: Image d'arrière-plan

en: Event node
fr: Nœud de l'évènement

en: Edit categories
fr: Modifier les catégories
