Sizzle (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Layout
he: פריסה

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Width
he: רוחב

en: Events
he: אירועים

en: Read More
he: המשך...

en: or
he: או

en: News
he: חדשות

en: Menus
he: תפריטים

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Featured
he: מובלט

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Add Link
he: הוספת קישור

en: Branding
he: מיתוג
