Sizzle (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Layout
id: Tata letak

en: Contact
id: Kontak

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Width
id: Lebar

en: Events
id: Acara

en: Read More
id: Selengkapnya

en: or
id: atau

en: News
id: Berita

en: Menus
id: Menu

en: Copyright
id: Hak Cipta

en: Featured
id: Pilihan

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Add Link
id: Tambah tautan

en: Background image
id: Gambar latar
