Sizzle (7.x-1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Footer
ps: پښۍ

en: Width
ps: پلنوالى

en: or
ps: او

en: Menus
ps: غورنۍ

en: Featured
ps: ځانګړي

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Add Link
ps: تړونی زیاتول
