Sizzle (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Contact
tr: İletişim

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Width
tr: Genişlik

en: Events
tr: Etkinlikler

en: or
tr: ya da

en: Menus
tr: Menüler

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Featured
tr: Öne çıkan

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Add Link
tr: Bağlantı Ekle

en: Locations
tr: Konumlar
