Sizzle (7.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Layout
ar: التنسيق

en: Contact
ar: اتصل

en: Footer
ar: التذييل

en: Width
ar: العرض

en: Events
ar: الفعاليات

en: or
ar: أو

en: Menus
ar: القوائم

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: Featured
ar: متميز

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Add Link
ar: إضافة رابط

en: Branding
ar: العلامة التجارية
