Sizzle (7.x-1.0-rc2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Contact
bg: Контакт

en: Footer
bg: Под черта

en: Menus
bg: Менюта

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
