Sizzle (7.x-1.0-rc2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Contact
bs: Kontakt

en: Width
bs: Širina

en: Events
bs: Događaji
