Sizzle (7.x-1.0-rc2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Contact
cs: Kontakt

en: Footer
cs: Patička

en: Width
cs: Šířka

en: Events
cs: Události

en: Theme Settings
cs: Nastavení vzhledu

en: Read More
cs: Číst dál

en: or
cs: nebo

en: Menus
cs: Menu

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Add Link
cs: Přidat odkaz
