Sizzle (7.x-1.0-rc2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Contact
cy: Cyswllt

en: Footer
cy: Troedyn

en: Width
cy: Lled

en: Events
cy: Digwyddiadau

en: or
cy: neu

en: Menus
cy: Dewislenni
