Sizzle (7.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Layout
et: Paigutus

en: Contact
et: Kontakt

en: Footer
et: Jalus

en: Width
et: Laius

en: Edit Menu
et: Muuda menüüd

en: or
et: või

en: News
et: Uudised

en: Menus
et: Menüüd

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Add Link
et: Lisa link

en: Branding
et: Kaubamärk
