Sizzle (7.x-1.0-rc2) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Contact
hr: Kontakt

en: Footer
hr: Podnožje

en: Width
hr: Širina

en: or
hr: ili

en: Menus
hr: Izbornici

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj
