Sizzle (7.x-1.0-rc2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Layout
is: Útlit

en: Contact
is: Tengiliður

en: Footer
is: Fótur

en: Width
is: Breidd

en: Events
is: Viðburðir

en: or
is: eða

en: News
is: Fréttir

en: Menus
is: Valmyndir
