Sizzle (7.x-1.0-rc2) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Contact
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Events
kn: ಕಾರ್ಯಕ್ರಮಗಳು

en: News
kn: ಸಮಾಚಾರ

en: Menus
kn: ಮೆನುಗಳು

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು

en: Locations
kn: ತಾಣಗಳು

en: Background image
kn: ಹಿನ್ನಲೆಯ ಚಿತ್ರ
