Sizzle (7.x-1.0-rc2) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Contact
lv: Kontakti

en: Footer
lv: Kājene

en: Width
lv: Platums

en: Events
lv: Notikumi

en: or
lv: vai

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu
