Sizzle (7.x-1.0-rc2) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Layout
oc: Afichatge

en: Contact
oc: Contacte

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Width
oc: Largor

en: Events
oc: Eveniments

en: or
oc: o

en: News
oc: Novèlas

en: Menus
oc: Menús

en: Featured
oc: Distintiu

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Background image
oc: Imatge de rèireplan
