Sizzle (7.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Contact
sv: Kontakt

en: Footer
sv: Sidfot

en: Width
sv: Bredd

en: Events
sv: Aktiviteter

en: or
sv: eller

en: Menus
sv: Menyer

en: Featured
sv: Framhävd

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Add Link
sv: Lägg till länk

en: Reservation
sv: Bokning

en: Locations
sv: Platser
