Sizzle (7.x-1.0-rc2) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Layout
vi: Bố cục

en: Contact
vi: Liên hệ

en: Footer
vi: Phần chân

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Events
vi: Sự kiện

en: Edit Menu
vi: Sửa trình đơn

en: News
vi: Tin tức

en: Menus
vi: Trình đơn

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Featured
vi: Tính năng

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Locations
vi: Địa điểm

en: Background image
vi: Ảnh nền

en: Branding
vi: Thương hiệu
