Sizzle (7.x-1.0-rc3) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Layout
az: Şablon

en: Contact
az: Kontakt

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Width
az: Eni

en: or
az: və ya

en: Menus
az: Menyular

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin
