Sizzle (7.x-1.0-rc3) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Content
fil: Nilalaman

en: Contact
fil: Pakikipag-ugnay

en: Footer
fil: Paanan

en: Menus
fil: Mga menu

en: Featured
fil: Itinatampok
