Sizzle (7.x-1.0-rc3) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: or
my: သို့မဟုတ်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်
