Sizzle (7.x-1.0-rc3) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Layout
nl: Lay-out

en: Footer
nl: Voet

en: Width
nl: Breedte

en: Events
nl: Evenementen

en: Theme Settings
nl: Thema-instellingen

en: or
nl: of

en: News
nl: Nieuws

en: Menus
nl: Menu's

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Add Link
nl: Link toevoegen

en: Reservation
nl: Reservering

en: Locations
nl: Locaties

en: Full width
nl: Volledige breedte

en: Footer text
nl: Voettekst
