Sizzle (7.x-1.0-rc3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: Add Link
ug: ئۇلانما قوشۇش
