Sizzle (7.x-1.0-rc3) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Layout
uk: Макет

en: Contact
uk: Контакт

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Width
uk: Ширина

en: Events
uk: Події

en: Theme Settings
uk: Настроювання Шаблону

en: Edit Menu
uk: Правка меню

en: or
uk: або

en: News
uk: Новини

en: Menus
uk: Меню

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Featured
uk: Пов’язане

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Add Link
uk: Додати посилання

en: Reservation
uk: Резервування

en: Locations
uk: Місця розташування

en: Background image
uk: Зображення тла

en: Footer text
uk: Текст нижнього колонтитулу

en: Branding
uk: Брендування
