Sizzle (7.x-1.0-rc4) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Width
el: Πλάτος

en: Events
el: Γεγονότα

en: or
el: ή

en: Menus
el: Μενού

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Add Link
el: Προσθήκη Link
