Sizzle (7.x-1.0-rc4) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Layout
fa: آرایش

en: Contact
fa: تماس

en: Footer
fa: پاورقی

en: Width
fa: عرض

en: Events
fa: رویدادها

en: Edit Menu
fa: ویرایش منو

en: Read More
fa: ادامه...

en: or
fa: یا

en: Menus
fa: منوها

en: Featured
fa: ویژه

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Branding
fa: علامت گذاری
