Sizzle (7.x-1.0-rc4) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Contact
it: Contatto

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Width
it: Larghezza

en: or
it: o

en: Menus
it: Menù

en: Featured
it: In evidenza

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Add Link
it: Aggiungi link

en: Reservation
it: Prenotazione

en: Locations
it: Posizioni

en: Event node
it: Nodo evento
