Sizzle (7.x-1.0-rc4) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Layout
ja: レイアウト

en: Contact
ja: コンタクト

en: Footer
ja: フッター

en: Width
ja: 幅

en: Events
ja: イベント

en: or
ja: または

en: Menus
ja: メニュー

en: Copyright
ja: 著作権

en: Featured
ja: 主な

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Add Link
ja: リンクを追加

en: Reservation
ja: 予約

en: Locations
ja: 場所
