Sizzle (7.x-1.0-rc4) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Footer
km: បាតកថា

en: Width
km: ទទឹង

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​
