Sizzle (7.x-1.0-rc4) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Footer
lt: Poraštė

en: Width
lt: Plotis

en: Events
lt: Įvykiai

en: or
lt: arba

en: Menus
lt: Meniu

en: Featured
lt: Svarbus

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį
