Sizzle (7.x-1.0-rc4) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Contact
nn: Kontakt

en: Footer
nn: Botntekst

en: Read More
nn: Les meir

en: Menus
nn: Menyar

en: Featured
nn: Framheva
