Sizzle (7.x-1.0-rc4) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Contact
pt: Contato

en: Footer
pt: Rodapé

en: Width
pt: Largura

en: Events
pt: Eventos

en: Theme Settings
pt: Configurações de Tema

en: or
pt: ou

en: News
pt: Notícias

en: Featured
pt: Destacado

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Add Link
pt: Adicionar Link

en: Locations
pt: Localizações

en: Background image
pt: Imagem de fundo

en: Branding
pt: Marca
