Sizzle (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Layout
ca: Disposició

en: Contact
ca: Contacte

en: Footer
ca: Peu

en: Width
ca: Amplada

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Edit Menu
ca: Edita el menú

en: or
ca: o

en: News
ca: Notícies

en: Menus
ca: Menús

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Featured
ca: Distintiu

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Add Link
ca: Afegeix enllaç

en: Locations
ca: Ubicacions
