Sizzle (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Footer
hu: Lábléc

en: Width
hu: Szélesség

en: Events
hu: Események

en: Theme Settings
hu: Sminkbeállítások

en: Edit Menu
hu: Menü szerkesztése

en: Read More
hu: Bővebben

en: or
hu: vagy

en: News
hu: Hírek

en: Menus
hu: Menük

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Add Link
hu: Hivatkozás hozzáadása

en: Locations
hu: Helyszínek

en: Branding
hu: Márkázás

en: Edit categories
hu: Kategóriák szerkesztése
