Sizzle (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Layout
mr: मांडणी

en: Contact
mr: संपर्क

en: Width
mr: लांबी

en: Menus
mr: मेनूज
