Sizzle (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Footer
ne: फुटर

en: Width
ne: चौडाई

en: Menus
ne: मेनु

en: Featured
ne: फेचर्ड

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्
