Sizzle (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Layout
pl: Układ

en: Contact
pl: Kontakt

en: Footer
pl: Stopka

en: Width
pl: Szerokość

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Theme Settings
pl: Ustawienia szablonu

en: Read More
pl: Czytaj więcej

en: or
pl: lub

en: News
pl: Aktualności

en: Menus
pl: Menu

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Featured
pl: Przedstawiony

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Add Link
pl: Dodaj odnośnik

en: Locations
pl: Lokalizacje

en: Footer text
pl: Tekst stopki
